zakłady bukmacherskie przez internet

Informacje

Dodany: 2019-03-15
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu
zakłady bukmacherskie przez internet

zakłady bukmacherskie przez internet

Jak zdefiniować zakłady bukmacherskie?

Stawianie zakładów w internecie polega na przewidywaniu czy dane zajście, z reguły o charakterze sportowym ale nie jest to regułą, wydarzy się. Po jednej stronie w zakładach online jest gracz, a więc po prostu osoba obstawiająca zajście, a z innej buk, więc po prostu firma, który przyjmuje dany typ na wskazanych przez niego warunkach. Najpopularniejsze zakłady bukmacherskie zawierane są na piłkę nożną.

Jak mam zacząć rozpocząć obstawianie?

Pierwszym krokiem jest otwarcie konta u firmy bukmacherskiej. Warto pamiętać, że w Polsce obowiązuje ustawa hazardowa, według której typy bukmacherskie muszą przyjmować jedynie legalni bukmacherzy, którzy otrzymali licencję Ministerstwa Finansów. Rejestracja konta oraz jego zatwierdzenie przez bukmachera to więc pierwszy i najważniejszy etap. Jeśli decydujemy się na to, że z zakładów chcemy utrzymać realne dochody, musimy pomyśleć o obstawianiu danej dziedziny wydarzeń, danej dziedziny sportowej lub typu zakładów, jak choćby zakłady live. Tego rodzaju specjalizacja to również bardziej proprawne monitorowanie wyników statystycznych, trafniejsze dane i co za tym idzie na większe profity u bukmachera.

Jak wytypować zakład bukmacherski?

Gracz, stawiając zakład na dane wydarzenie sportowe określa kwotę, którą jest w stanie wydać, po to by trafić określoną ilość postawionych środków. Kwotę tę opisujemy jako stawką w zakładzie bukmacherskim. Bukmacher internetowy zatwierdzający zakład przypisuje prawdopodobieństwo określone w kursie wyrażające czy dane zdarzenie zostanie później rozliczane. Kurs jest określeniem prawdopodobieństwa powstania zdarzenia w zakładzie. Stawka zakładu zwielokrotniona przez kurs zakładu określa możliwą wygraną lub przegraną. Obstawiając zakłady można więc bardzo szybko zarobić, trafiając dany zakład czy też przegrać zainwestowane pieniądze w przegranym zakładzie.

Stawianie zakładów w trakcie

Obstawianie wydarzeń live to najbardziej ceniona i jedna z ulubionych metod typowania klientów firm bukmacherskich. Pozwala ona na stawianie w czasie rozgrywania danego spotkania tenisowego.

Jest to nowoczesna forma zawierania zakładów, którą prezentują bukmacherzy. Obstawiając na żywo możemy jednocześnie śledzić na żywo kodybukmacherskie zdarzenie na żywo i w danym momencie reagować na zdarzenia typując zakłady.

Top